Обстріли біля Золотого показали, що політика Зеленського «просто надо перестать стрелять» не працює – кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник

Наступ бойовиків на Донбасі 18 лютого і втрати українських військових в черговий раз показали примітивізм і дилетантство політики президента Зеленського.

Про це заявила кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 округу Вікторія Пташник, коментуючи наступ бойовиків на Донбасі 18 лютого і втрати українських військових.

«На цьому фоні президент Зеленський виходить на брифінг і каже, що відбулася провокація бойовиків. Незрозуміло, що значить провокація? Якщо Російська Федерація присутня на нашій території з озброєнням, стріляє по наших хлопцях.., яка провокація? Може все таки речі треба називати своїми іменами? А як вони описували населенні пункти, навколо яких відбулася начебто провокація. Вони у будь-який спосіб намагалися не згадувати «Золоте». Адже в Золотому у нас відбулося так зване розведення військ», – підкреслила Вікторія Пташник.

Вона зауважила, що наступ бойовиків 18 лютого чітко, що політика нинішньої влади «перестать стрелять» не працює. 

«Вчорашні події свідчать, що політика нової влади – вона не працює. Не працює формула Зеленського: «просто надо перестать стрелять», не спрацьовує політика розведення військ, не спрацьовують ніякі домовленості Зеленського після зустрічі в Нормандському форматі. А зрозуміти нарешті треба одне, що Путін це не той перемовник, який просто піде з нашої території, тому що, як Зеленський казав, ми сядемо один з одним і подивимося один одному в очі й будемо компроміс знаходити. Тому що кожен компроміс – це де-факто здача українських інтересів, це повернення назад. І в мене виникає питання: чому ж тоді багато хлопців, які загинули, чи ветерани АТО, які, слава Богу, повернулися чи знаходяться там – за що ж вони боролися, за яку Україну, якщо влада крок за кроком здає нашу незалежність і державність?» – наголосила політик.