Режим Зеленського збирається переслідувати учасників Революції Гідності за опір банді Януковича – Володимир В’ятрович

Очільниця Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова озвучила наміри режиму Зеленського почати кримінальне переслідування учасників Революції Гідності. Про це написав депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на сторінці у Фейсбук.

«Хтось ще сумніваєтеся, що режим Зеленського збирається переслідувати учасників Революції Гідності за опір банді Януковича, «Беркуту» і криміналітету? Поставлена Зеленським очільниця ДБР Венедіктова, та сама, заступником у якої адвокат Януковича Бабіков, прямим текстом вимагає скасувати закон про заборону переслідувань учасників Майдану. Бо він перешкоджає «об’єктивному розслідуванню вбивств правоохоронців», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

Депутата навів слова Ірини Венедіктової: «З точки зору справедливості, ми повинні пам’ятати і про 13 загиблих правоохоронців, які виконували наказ… Якщо ми хочемо справедливого і чесного розслідування, то цей закон потрібно скасувати…».

«Тобто, щоб ви розуміли: режим Зеленського, так само як шість років тому банда Януковича, збирається переслідувати й саджати тих, хто чинив опір злодіям, які станом на ранок 20 лютого 2014 року вже вбили десятки, поранили сотні і травмували тисячі людей», – заявив Володимир В’ятрович.

Він додав: «Тисячі майданівців боронили своє життя і свободу, майбутнє своєї країни, як могли – відбивалися від злочинців у погонах і без камінням, коктейлями молотова, а іноді й голими руками. І тепер героїв Майдану, які чинили опір бандитам, хочуть знову оголосити злочинцями. Лише тому, що частина бандитів була в погонах і хтось з них отримав травми, загинув при виконанні злочинного наказу».

«Це відбувається офіційно, від імені держави», – зауважив депутат.

«Хто ще не розплющив очі – саме час це зробити», – резюмував член фракції.