Софія Федина: У ДБР тепер чомусь ходять ветерани і волонтери, а не ті, хто хоче повернути Україну в орбіту Росії

Зараз в ДБР ходять частіше ветерани, волонтери, а не ті, хто хоче повернути Україну в орбіту Росії.

Про це сказала депутат фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина під час марафону «Пам’яті Гідних». 

«Коли ми маємо сьогодні небезпеку розвороту держави і переписування історії, то тільки страшний біль, який був під час Майдану, не дасть нам зупинитися у нашій боротьбі. Зараз в ДБР ходять частіше ветерани, волонтери, на жаль, вже і майданівці ходять, але не ходять Портнов, Лукаш, Шарій, не ходить інша нечисть, яка до Майдану, під час Майдану і після Майдану робила все, щоб повернути Україну в орбіту РФ», – сказала Федина.

«Те, що відбувається зараз, я бачу не просто як реванш, я бачу, що це помста за те, що ми посміли відчути себе вільними, боротися за права, що ми посміли підняти голову…Я зараз не можу зрозуміти, чому велика частка українців змогла переступити через кров, плюнути в душі героям і їхнім родинам, а сьогодні казати, як же так вийшло», – додала вона.

Федина переконана, що на сьогодні всі політичні сили мають виборювати Україну.

«Сьогодні не час ділитися на різні партії, рухи, хто на кого колись був ображений, зараз всі мають ставати плечем до плеча і виборювати знову свою Україну. Дуже хотілося, щоб нам не доводилося ходити туди-назад, вибороли- здали, а нарешті вибороти піти вперед», – наголосила депутат.