Влада Зеленського так піарилась на поверненні українців з Китаю, що спровокувала паніку серед людей – Олексій Гончаренко

Непідготовленість уряду до евакуації українців з Уханя, піар на цій темі та відсутність чіткого роз’яснення, як відбуватиметься повернення українців, де їх буде розміщено на період карантину і як діятимуть лікарі спровокували паніку в Україні. Про це заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу «Рада».

Депутат зауважив, що громадяни, яких евакуюють з Уханя, пройшли обстеження перед вильотом і ознак захворювання у них не виявлено.

«Хочу заспокоїти всіх громадян, ніякого ризику в цьому немає насправді. Потрібно заспокоїтись і паніки не має бути», – сказав він.

«А чому паніка є? А тому, що влада є настільки недолугою, що коли вже два місяці триває спалах цього грипу, можна було давно забрати наших», – підкреслив депутат.

«Польща забрала своїх три тижні тому без шуму, без піару. У них не проводжав президент літак, міністр не цілувала у хвіст літак. Це було зроблено абсолютно нормально», – додав Олексій Гончаренко.

Представник «Європейської Солідарності» зазначив: «В Україні все було зроблено тільки заради піару. Президент на брифінгу виконував роль лікаря-епідеміолога, розповідав про коронавірус. Весь уряд проводжає на самокаті цей літак. Навіщо це все було робити? Навіщо було збурювати людей?».

Він підкреслив, що забрати наших громадян з Уханя потрібно було нормально спокійно і давно, і тоді не було б жодних проблем.

«В Китаї за десять днів побудували нову лікарню для хворих на коронавірус. А в Україні за два місяці не змогли нормально відправити літак для евакуації наших громадян», – підкреслив він та додав, що українська влада продовжує ганьбитися на весь світ, бо цей літак з українцями декілька годин кружляв в повітрі над Україною, не знаючи, де йому здійснити посадку.

«Вони не приготувалися навіть де ж цей літак посадити, куди ж людей привезти. Має бути заготовлений заклад, проінструктовані лікарі, середній медперсонал. Нічого цього не зроблено», – сказав депутат.

Олексій Гончаренко також наголосив, що саме народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський спровокував хвилю паніки серед населення України.

«Народний депутат Дубінський від фракції «Слуга народу» в понеділок заявив на всю країну: «Я домовився на мій округ людей з Уханя не привезуть, в Обухівський район Київської області». І з цього почалася вся ця історія – значить їх повезуть у Львів? Ні, у Полтаву. Ні, у Харків», – розповів він.

«То це ви не можете розібратися з власним депутатом? Це ваш депутат влаштував весь цей безлад на сорокамільйонну країну», – зауважив він.