«Європейська Солідарність» закликає проукраїнські сили єднатися для спротиву повзучому реваншу в Україні – Андрій Парубій

«Європейська Солідарність» готова стати об’єднавчим центром для демократичних, проукраїнських сил, щоб створити потужний фронт супротиву реваншистським силам та спробам повернути Україну в часи Януковича.

Про це сказав депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій в ефірі телеканалу «Прямий».

«Ще напередодні президентських виборів я говорив, що Зеленський – це просто модернізований Янукович… Сьогодні ми з кожним днем бачимо, що нам просто дають у пом‘якшеній, омолоджений формі ту ж саму ідеологію Януковича, Партії регіонів і проросійських сил. І на чолі цього стоїть президент Зеленський», – сказав він.

Андрій Парубій зазначив, що в Україні відбувається не просто політична боротьба, а йде «війна за розум» громадян, і наголосив, що українцям якнайшвидше потрібно вийти з великої ілюзії, в яку всіх увів серіал «Слуга народу».

«Ми маємо все це переосмислити. І тут важлива позиція не тільки політиків, а й громадських діячів, митців, філософів, які змогли б пояснити, що ця влада є небезпекою для України», – сказав член фракції.

«На моє глибоке переконання, чим швидше Зеленський піде з посади, тим краще буде для України. Тим легше ми зможемо захистити Україну від Росії», – додав депутат.

Андрій Парубій наголосив на важливості об’єднання суспільства і демократичних політичних сил.

«Весь український табір має об’єднатися у протидії цьому злу. Це зло, те що ми сьогодні бачимо в Україні. Потурання влади – це системна спланована кампанія по зміні реальності і повернення України в стан до 2014 року», – підкреслив він.

Депутат зазначив, що Майдан переміг тому, що змогли об’єднатись різні політичні сили, які теж мали дискусії у певних поглядах, але завдяки об’єднанню і всіх політичних сил, і громадськості на Майдані змогли відстояти Україну і перемогти.

«Я впевнений, що «Європейська Солідарність» готова до цього, щоб стати тим об’єднуючим центром, щоб змогли збудувати великий український фронт і не дозволити цьому повзучому реваншу перевернути все те, за що боролися шість років тому, і за що шість років на фронтах на сході проливали свою кров и помирали кращі сини України», – сказав Андрій Парубій.