Зеленський звільнив вбивць Героїв Майдану, щодо яких очікувався обвинувальний вирок суду – Андрій Парубій

Зеленський на догоду Путіну звільнив із зали суду вбивць Героїв Небесної Сотні, незважаючи на доведену прокуратурою вину у злочинах. Про це заявив депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій в ефірі телеканалу «Прямий».

Андрій Парубій зауважив, що «беркутівці», які стріляли і вбивали людей на Майдані, втекли з України в перші ж дні, коли в Україні було розладдя.

«Коли фактично навіть в Києві не було жодних правоохоронних органів і ми Сотнями самооборони захищали Київ та адміністративні будівлі», – зазначив він. 

Водночас депутат сказав: «Але хочу нагадати я нещодавно був на суді «беркутівців», по яких було доведено прокуратурою, що вони стріляли і вбивали, і я давав свідчення, як і давав десятки свідчень по інших справах. Всі чекали вироку суду». 

«Але замість вироку суду ми отримали звільнення тих, хто вбивав людей на Майдані, їх повернення в Росію. А сьогодні ще й демонстративне повернення назад в Україну для того, щоб проводити пропагандистську кампанію, яка є чітко спланованою з Кремля кампанією проти Майдану», – підкреслив він.

«Рішення суду ми не дочекались, але ми дочекались звільнення вбивць Героїв Майдану президентом Зеленським», – сказав член фракції.