Ірина Фріз спрямувала депутатський запит щодо імовірних фактів корупції в організації чартерного перельоту Зеленського з Оману

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз спрямувала запит до Державного бюро розслідувань щодо долучення до розслідування таємного візиту Зеленського в Оман матеріалів журналістського розслідування програми «Схеми» до зареєстрованого провадження.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Звернулась до ДБР з наступним:

1. З урахуванням факту наявності у проваджені ДБР відповідної справи долучити матеріали, що викладені в сюжеті програми «Схеми» до зареєстрованого провадження», – повідомляє парламентар.

Також Фріз закликала здійснити перевірку фінансових операцій, які були реалізовані для організації чартерного перельоту президента Зеленського.

«Здійснити перевірку факту використання Президентом України 8 січня 2020 року чартерного літака Bombardier Global Express 6000 із бортовим номером 9H-VJN, а також умов такого використання із зазначенням вартості оплати, її джерела, отримувача коштів та копій відповідного договору, оскільки факт використання Головою держави приватного літака містить ризики здійснення корупційного діяння», – підкреслила народний депутат.

Вона наголосила, що в разі підтвердження фактів корупційного діяння у діях президента Зеленського та керівника Офісу президента Єрмака, ДБР має порушити кримінальну справу щодо цього факту.

«У випадку підтвердження фактів, що викладені у сюжеті, вимагаю негайно порушити кримінальну справу за статтею 111 ККУ відносно Президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу Президента Андрія Єрмака», – додала Фріз.