Микола Княжицький: Зеленський і його уряд є повністю непрофесійними, це довела ситуація в Нових Санжарах

Коли держава слабка і не справляється з роботою, з’являються такі прояви, які ми бачили в Нових Санжарах.

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький у своєму блозі.

«Ми звикли жити в колонії, з чужою владою, окупантом, корупціонером, зрадником. Надії на державу не було. Бо держава була чужою. Після Майдану з’явилася надія на суспільство. Добровольці, волонтери, громадські активісти проявили верх мужності й відповідальності. Саме тому, що цю функцію не виконувала держава. Держава з‘явилася. З‘явилася армія, з допомогою української держави визнання отримала церква. Та й уряд ставав прозорішим, залежнішим від людей, своїм», – написав Княжицький.

Коментуючи ситуацію з евакуацією українців з Китаю, депутат зазначив, що коли держава слабка, не справляється з роботою, тоді з‘являються прояви дикунства.

«Але відповідальність за спокій, впевненість, порядок лежить на державі. У даному випадку і за спокій евакуйованих, і за спокій людей біля місць обсервації. Якби небезпеки не було, навіщо потрібна б була ця обсервація? А якщо небезпека є, справа держави переконати людей, що вони захищені. Весь уряд Зеленського проявив себе нефаховими інфантильними безвідповідальними людьми», – зазначив Княжицький.

Водночас він зауважив, що і міністр МВС був не до кінця чесним, коли говорив про розчарування громадою Нових Санжар.

«Бо у кожній громаді при безвідповідальності влади відбувалося б те саме. Коли державні інститути непрофесійні, ті самі люди, які візьмуть зброю і підуть на фронт добровольцями, стануть у своїх містах, щоб захистити рідних від невідомої інфекції. Тому серед протестантів ми й бачили ветеранів. Коли ж держава професійна, люди віритимуть Міністерству оборони й Міністерству охорони здоров’я. Коментатори пишуть, що ще цим людям у селах і маленьких містах закодували українські канали й вони дивляться російські, звідки отримують інформацію. І це теж результат бездіяльності держави», – додав Княжицький.