Паніка людей щодо повернення українців із Уханя – результат некомпетентності влади – кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник

Ситуація навколо евакуації українців з Китаю показала відсутність будь-якої комунікаційної стратегії у влади на всіх рівнях.

Про це заявила кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 округу Вікторія Пташник в коментарі журналістам.

«Мітинги протесту в декількох областях України, паніка, як реакція на повернення українців із Уханя – це наслідок некомпетентності і непрофесійності влади. Коли найвищі посади міністрів займають люди без досвіду роботи на державному рівні, які не розуміють, що несуть відповідальність за мільйони українців», – наголосила політик.

Політик зауважила, що оперативне і фахове інформування людей про ситуацію з евакуацією українських громадян в рази зменшило б напругу і паніку в суспільстві щодо повернення українців з Китаю

«Того, що на жаль нам довелося побачити в Нових Санжарах, можна було уникнути, якби з людьми провели відповідну роботу, належним чином проінформували, що ніякої небезпеки немає. Люди хвилюються за своє здоров‘я, і це природньо. Ми не маємо звинувачувати людей, ми маємо запитати у влади, чому вона допустила таке становище», – зауважила Вікторія Пташник.