ДБР атакує здобутки Революції Гідності – Ростислав Павленко

Держане бюро розслідувань перетворилося на інструмент політичної розправи з опозиційними політиками, виконує замовлення влади, та атакує здобутки Революції Гідності.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі 5 каналу.

«ДБР продовжує з постійністю, вартою набагато кращого застосування, атакувати все, що пов‘язано із Майданом, Революцією Гідності, демократією, з усім, що називається правом, а не виконанням забаганок з Офісу президента», – сказав він.

Зокрема депутат нагадав про призначення Олександра Бабікова першим заступником директора ДБР, який був адвокатом президента-втікача Януковича, виступав кілька разів в суді, про що є документальні свідчення. Від ДБР вимагали пояснень щодо його призначення родини загиблих на майдані героїв Небесної Сотні, але Бабіков продовжує працювати на цій посаді.

Він також наголосив, що політичні справи ДБР веде проти п’ятого Президента України Петра Порошенка, проти опозиційних політиків. 

«Виходить таким чином, що ДБР поспішає виконувати замовлення, атакує все, що пов’язане із зміною влади, яка відбулася шість років тому, і стає знаряддям реваншу», – заявив політик.

Ростислав Павленко також підкреслив, що зараз колишній радник президента-втікача Януковича Андрій Портнов та його поплічники намагаються зруйнувати роботу реформованої судової системи та відновити стару систему судочинства та правоохоронних органів як репресивного інструменту боротьби з політичними опонентами влади. 

«Тепер те, що було зроблено, Портнов і його компанія намагаються «помножити на нуль», повернути керування системою і поновити фактично практику часів Януковича», – резюмував він.