Ірина Геращенко: Візити в регіони підтверджують, що позиція «Європейської Солідарності» по ринку землі співпадає з інтересами селян

Поправки «Європейської Солідарності» до закону про ринок землі, повністю співпадають з інтересами дрібних фермерів і селян.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час заходу на підтримку кандидата від «Європейської Солідарності» по 179 округу Вікторії Пташник.

«Сьогодні ми на Харківщині. Надзвичайно важливо для кожного політика частіше бувати в регіонах, аби відчувати пульс регіонів і розуміння правильності тих законопроектів, над якими ми працюємо у Верховній Раді. Так, в Лозовій ми зустрілися з мером міста Лозова і багато говорили на тему земельної реформи, децентралізації і безпосередньо проблем Лозової», – зауважила політик.

Народний депутат зазначила, що питання земельної реформи: якою вона буде і що принесе дрібному фермеру і селянину вкрай актуальне в регіонах.

«Ми ще і ще раз зрозуміли, що позиція «Європейської Солідарності» по земельній реформи співпадає з баченням в регіонах. Всі розуміють, що ми маємо відкрити ринок землі. Але не в тому варіанті, в якому це пропонують «Слуги народу». Адже має запрацювати земельний банк, має бути створено прозорий земельний кадастр, має бути продумана система штрафів за нецільове, точніше, варварське використання землі. Також мають працювати і екологічні програми, аби земля використовувалася правильно», – наголосила політик.

«І тут ми відчули, що ті наші поправки на яких ми наполягаємо і відстоюємо у залі – вони співпадають і з баченням Лозової і Харківщини», – додала вона.