Зеленський має жорстко відповідати на принизливі висловлювання Путіна про історію української держави – Марія Іонова

Президент Зеленський не реагує на відверто маніпулятивні та принизливі заяви очільника Кремля Путіна, який вчергове розповів про «один народ», тоді як сильний президент має жорстко відповідати на такі маніпуляції. Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова в коментарі на телеканалі «Прямий».

«Мабуть, президент Зеленський дуже хоче миру. Ми в це по-людськи віримо і самі цього хочемо, як і вся країна. І всі наші громадяни цього добиваються і намагаються все для цього робити – кожен на своєму місці», – сказала представниця «Європейської Солідарності».

«Але насправді Володимир Зеленський не помічає такої негідної поведінки Путіна. Він не реагує і не ставить на місце президента іншої країни, коли він принижує український народ», – підкреслила депутат.

За її словами, Путін знає історію і України і своєї країни, і наскільки Україна старша за Російську Федерацію.

«Але насправді мені хотілося б, щоб перша особа держави гідно реагувала на такі принизливі заяви Путіна», – додала вона.

Марія Іонова підкреслила, що те ж саме стосується і питання державної мови. «Питання мови – це питання національної безпеки. Мова – це ідентифікація. Ідентифікація України та українців», – наголосила депутат.

Представниця «Європейської Солідарності» зазначила: «Ми пам’ятаємо, за яких умов Росія, російська Держдума і Путін спланували і анексували Крим, і зайшли на Донбас. Він зайшов, щоб захистити російськомовне населення».

Вона зазначила, що наша держава століттями боролась за збереження своєї мови.

«Назвіть мені хоч один приклад держави, де близько 170 разів забороняли використання державної мови. Ніде в світі, в жодній державі, мову так не знищували як українську», – сказала Марія Іонова.

«Я би дуже хотіла, щоб перша особа держави, якщо він президент України, а не просто громадянин Володимир Зеленський, більш гостро реагував на такі принизливі негідні заяви Путіна», – підкреслила вона.

Депутат заявила, що президент Зеленський так само повинен більш жорстко реагувати на військові провокації в зоні відведення українських військ.

«Такі удари не можна пропускати, бо це питання держави», – резюмувала депутат.