Депутати з «Європейської Солідарності» беруть на контроль екологічні проблеми в Хусті – Іванна Климпуш-Цинцадзе на Закарпатті

Депутати «Європейської Солідарності» звернуться до місцевої та обласної влади Закарпаття, а також до профільного міністерства з вимогою вжити всі необхідні заходи, щоб припинити забруднення та знищення річки Ріка. 

Про це повідомила депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе на сторінці у Фейсбук. Іванна Климпуш-Цинцадзе зараз перебуває з робочою поїздкою на Закарпатті.

«Сьогодні перебуваю з візитом у Хусті і тут вийшла на берег річки Ріка. Річка прекрасна, чудова, ще два роки тому тут був пляж. Сьогодні тут, на жаль, як бачите ось в такий спосіб видобувають гравій, а насправді руйнують русло Ріки», – розповіла вона.

«Сьогодні з одного боку видобувають гравій, а з іншого – просто скидають сміття. Зовсім поряд дорога, і ця дорога зовсім скоро може опинитися під загрозою знищення», – також зазначила представниця «Європейської Солідарності».

Вона додала: «На жаль, все місто на возах звозить сюди все будівельне сміття. Тому що проблема сміття на Закарпатті є поки що невирішуваною».

Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що буде звертатися до міської влади, обласної влади, а також до міністерства енергетики та захисту довкілля  України. Будемо наполягати на тому, щоб це безчинство припинилося.

«Ми як депутати будемо працювати над тим, щоб нарешті обласна влада зайнялася цією проблемою», – зауважила представниця «Європейської Солідарності».