На словах Зеленський обіцяє підприємцям інвестняню, а на ділі його влада пресує бізнес на місцях – Олексій Гончаренко після зустрічі з працівниками підприємства в Миколаєві

Поки в Давосі Зеленський розповідав про інвестиційних нянь, у реальному житті підприємства, які хочуть розвиватися, зіштовхуються зі спротивом правоохоронної системи і повною байдужістю влади до проблем бізнесу.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в коментарі журналістам у Миколаєві, де разом із колегою по фракції Максимом Саврасовим перебувають з робочим візитом.

Депутати, зокрема, відвідали миколаївське підприємство «Термінал-Укрхарчозбутсировина».

«Як завжди під час непленарного тижня, ми працюємо в округах, і по території України їздимо активно. Сьогодні я в Миколаєві. Місто корабелів, яке знає насправді вся країна і в якому сьогодні дуже багато проблем. Зараз, наприклад, ми знаходимось на підприємстві, яке називається «Укрхарчзбутсировина». Підприємство вже існує багато десятиліть, але насправді це одна з найбільших компаній, яка здійснює експорт соняшникової олії. А Україна номер один в світі по експорту соняшникової олії», – сказав парламентар.

Також він зазначив, що підприємство хоче розвивати портову інфраструктуру на прилеглій території, але влада заважає йому це зробити.

«Тут працюють 42 людини, і підприємство хоче розвиватись. Поруч із підприємством – територія з комишами, де, зі слів робітників, є лише гадюки. А люди хочуть, щоб там була портова інфраструктура, нові залізничні колії – і вони все це хочуть розвивати. Але, на жаль, українська правоохоронна система не дає їм цього зробити.

Така собі інвестняня, яку обіцяв Зеленський інвесторам в Давосі, – у вигляді людини з кийком, яка б’є вітчизняного інвестора, який хоче розвиватись», – зауважив він.  

Гончаренко наголосив, що «Європейська Солідарність» докладе зусилля до відстоювання інтересів підприємства у парламенті.

«Люди звернулися до нас, щоб шукати законодавчий шлях, як допомогти підприємству розвиватися. Ми домовились з колективом, що спробуємо це зробити і будемо відстоювати інтереси цих робітників у Верховній Раді Україні», – підкреслив народний депутат.