Олексій Гончаренко: Уряд Зеленського провалив економічну політику – у лютому знов бюджет не буде виконаний

Уряд Зеленського некомпетентний і повністю провалив економічну політику держави, результатом цього є невиконання дохідної частини бюджету і падіння промислового виробництва.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи падіння рейтингу влади за результатами останніх соціологічних опитувань.

«Мені здається, що українські громадяни набагато більш розумні, ніж українські можновладці. Подивіться, будь ласка, результати роботи цього Кабміну. Я вже сказав: сьомий місяць падіння промислового виробництва в країні… Подивіться, будь ласка, на бюджетну катастрофу: минулий рік ми завершили з мінус 10 млрд грн, причому вона діра з’явилася після того, як з’явився новий уряд. У січні мали мінус 14 млрд грн. І можу вам вже повідомити оперативну інформацію, що у лютому знов бюджет не буде виконаний, знов у мільярди гривень буде недовиконання Державного бюджету. І в таких умовах, коли вони розповідають, що є якісь досягнення, виписують собі сотні тисяч гривень премій, сотні десятків премій… Збагнути за що і чому неможливо», – сказав політик.

Також Гончаренко наголосив, що президент Зеленський і монобільшість мають понести політичну відповідальність за некомпетентний уряд, який привели до влади.

«Цей Кабінет міністрів не впорався, а коли не впорався, то маєш піти. Цей уряд з’явився не з неба, його нам не марсіани прислали. Це уряд, який обрала монобільшість. І монобільшість у Верховній раді несе відповідальність за цей уряд. І президент Зеленський несе відповідальність за цей уряд, бо це він їх привів», – зазначив депутат.

«Ми за них не голосували і я виступав з трибуни Верховної Ради і питав – яка історія успіху, які результати привели Гончарука в крісло прем’єр-міністра сорокамільйонної країни. Ніхто не міг відповісти. І ця історія успіху так і не з’явилася. Відповідальність має нести і цей уряд і ті хто його привів», – додав він.