Уряд Зеленського має вийти із зони комфорту і зайнятися реформами для людей, так як це робила команда Порошенка – Ірина Геращенко з Луганщини

Зеленський та його команда мають продовжувати реформи, розпочаті п’ятим Президентом України Петром Порошенком, а не руйнувати здобуте. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в ефірі телеканалу “Прямий” під час включення з Луганщини, де вона зараз перебуває разом Марією Іоновою.

Зокрема, в Северодонецьку вони відвідали Луганський обласний театр та дитячий будинок, де поспілкувалися з колективами. Ірина Геращенко нагадала, що влітку 2014 року, коли Луганськ був охоплений війною, звідти вдалося евакуювати дитячий будинок та 60 його вихованців, а також патріотичний колектив Луганського обласного театру.

Ірина Геращенко зазначила, що на той момент в Северодонецьку не було жодного приміщення, де міг би розміститись театр, однак завдяки зусиллям Президента Порошенка, його команди та регіональної влади вдалося відреставрувати приміщення, в якому тепер працює театр.

«Коли за останні п’ять років вдалося щось відбудувати, або створити щось нове, це потрібно підтримувати і розповідали про це. Дуже важливо, щоб нова влада це не руйнувала», – наголосила депутат.

Ірина Геращенко зазначила, що на сьогоднішній день заробітна плата вихователів, які працюють в дитячому будинку, дуже низька.

«Зарплата вихователів, які виховують маленьких дітей, за останні місяці впала на тисячу гривень, тому що там закрили вакантні посади, які давали можливість зберігати суми, з яких потрошку могли доплачувати цим вихователям, які дбають про маленьких дітей, іноді з важкими патологіями», – розповіла співголова фракції.

Вона наголосила, що після кожної такої поїздки в регіони депутати будуть порушувати перед урядом питання, як він збирається вирішувати проблеми людей.

«Нова влада нам розповідала, що «закінчиться зубожіння, настане рай на землі», то нехай просто відірвуться від своїх київських кабінетів, заїдуть в будь-яку аудиторію і подивляться, що там відбувається», – підкреслила Ірина Геращенко.