Зеленський і далі втрачатиме довіру виборців через невиконані обіцянки – Володимир В’ятрович

Падіння рейтингу президента України Володимира Зеленського найближчим часом продовжиться через суттєві провали у зовнішній політиці та невиконання обіцянки виборцями про швидкий мир в Україні. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович у ток-шоу «Прямий ефір» на телеканалі «Прямий».

«Я переконаний, що ці падіння рейтингів – це тільки початок. Я переконаний, що вже в найближчі місяці швидкість падіння лише пришвидшиться. Очевидно, що Зеленський намагатиметься рятувати себе, скидаючи, знаєте, ці «ступені ракети». Перший, напевно, буде уряд. Далі, можливо, буде якась спроба розпустити парламент для того, щоб показати – це не я винен», – переконаний депутат.

«Ми, на жаль, бачимо, що за цей час президент, вже навіть виконуючи свої безпосередні функції президентські, зазнав дуже багато серйозних провалів. І, в першу чергу, в зовнішній політиці. На жаль, Україна втрачає свою суб’єктність. На жаль, про Україну починають говорити без України, і це катастрофічно неправильно і це катастрофічно небезпечно для країни», – наголосив депутат.

Він нагадав про обіцянки Зеленського та його партії «Слуга народу» про мир. При цьому Володимир В‘ятрович, зауважив, що опитування, яке показало 51% довіри до Зеленського проводилося ще до російської атаки на український військових 18 лютого. А це «вщент розбило ще одну обіцянку Зеленського про те, що постане мир, тому що він побачив цей мир в очах Володимира Путіна».

«Ця небезпечна наївність очільника держави – це небезпечна наївність українського головнокомандувача, який не розуміє, що в ситуації цієї війни припинити війну він зможе тільки капітуляцією. Тому що насправді результат цієї війни залежить не від нього. Він не може просто зробити таким чином, щоб Росія сама по собі захотіла і припинила цю війну. Для нього важливо врешті-решт усвідомити, що початок цієї війни, доля цієї війни залежить від Росії», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Володимир В’ятрович додав: «Якщо він хоче зупинити цю війну, то очевидно, що треба впливати безпосередньо на Росію. Очевидно, для цього треба продовжувати тиск через міжнародну спільноту».

За його словами, світ не буде більш проукраїнським і не буде більш рішуче захищати Україну, ніж це буде робити український президент.

«Якщо український президент перед усім світом заявляє, що він якимось чином зможе домовитись з Путіним – окей, домовляйся. Тоді навіщо тобі Європа? Тоді навіщо ми втрачаємо економічно, підтримуючи Україну антиросійськими санкціями? Навіщо нам це робити, якщо Зеленський каже, що він домовиться з Володимиром Путіним?» – зауважив він.