«Європейська Солідарність» виступає проти використання недоброчесних виборчих технологій у 179 окрузі на Харківщині

Харківська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася навколо довиборів до Верховної Ради України по 179 виборчому округу.

Правозахисники та моніторингові організації кожного дня повідомляють про численні порушення перебігу виборчого процесу – висування двійників, фальшиві агітаційні матеріали та пошкодження рекламних площ.

24 лютого «Слугою народу» було змінено їхніх членів Окружної виборчої комісії №179. Що, дестабілізувало на певний час роботу власне ОВК і викликало побоювання низки політичних експертів про можливість застосування технології зриву виборів. Нові члени ОВК від партії «Слуга народу» територіально мешкають за межами 179 виборчого округу, що унеможливлює стабільну роботу комісії.

Партія «Європейська Солідарність» виступає категорично проти застосування недоброчесних методів у виборчій кампанії і закликає всіх суб’єктів виборчого процесу чинити за законами України. Жодних фальсифікацій – це одне з головних гасел Майдану, якого ми закликаємо всіх дотримуватися.