На Панютинський вагоноремонтний завод повинен прийти інвестор – кандидат від «Європейської Солідпрності» Вікторія Пташник

Разом з колегами з «Європейської Солідарності» будемо робити все можливе, аби врятувати від банкрутства Панютінський вагоноремонтний завод.

Про це сказала кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 виборчому округу Вікторія Пташник в коментарі журналістам.

«На Панютинський вагоноремонтний завод повинен прийти інвестор. Ми категорично проти того, щоб він був проданий, як дехто пропонує. Ми з колегами з «Європейської Солідарності» вже шукаємо можливість залучити українських інвесторів, які зокрема за переоснащення заводу можуть отримати привілеї від держави. Також ми спрямували депутатське звернення до «Укрзалізниці», щоб забезпечити державне замовлення вагонів у повному обсязі», – наголосила політик.

«Головне завдання держави – забезпечити робочі місця громадянам. Якщо цього не робиться – ганьба такій владі і такому уряду. Очевидно, що «Укрзалізниця» не може забезпечити ефективне управління заводом. Страждають – люди», – додала вона.

Вікторія Пташник разом з народним депутатом від «Європейської Солідарності» Ніною Южаніною спілкувалась з робітниками заводу, членами профспілки і ФОПами та підприємцями. Обговорювали план порятунку Панютинського вагоноремонтного заводу.

«Наразі ми вже зробили запит до «Укрзалізниці», щоб отримати дані по дефіциту вагонів, дізнаємося у нового очільника заводу про наявність зерновозів, а у великих зернових трейдерів, – чи є у них потреба у таких вагонах. Упевнена, ПВРЗ має перспективу знайти великого інвестора», – підкреслила вона.

Вікторія Пташник наголосила: «Ми доб’ємося, щоб Панютинський вагоноремонтний завод запрацював повноцінно».