Реформи уряду Зеленського знищують середній клас – Ірина Геращенко та Марія Іонова зустрілися з підприємцями на Черкащині

Наслідком зміни податкового законодавства стала тотальна фіскалізація, збільшення штрафів та ускладнення роботи малого і середнього бізнесу.  Про це розповіла співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на сторінці у Facebook після зустрічі разом з народною депутаткою Марією Іоновою з ініціативною групою малого і середнього бізнесу на Черкащині.

«На Черкащині працює кілька тисяч малих підприємців, які сьогодні занепокоєні нововведеннями «Слуг», що вже з 1 квітня нанесуть удар малому бізнесу. Суцільна фіскалізація, збільшення штрафів, корупційні ризики», – зауважила Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко додала, що малий і середній бізнес створює в Черкасах і області робочі місця, чесно сплачує податки. «Але вони шоковані останніми новелами фіскалізації українського бізнесу, згідно яких просто зникнуть ці малі підприємства», – додала депутат.

Вона зазначила, що ні уряд та відповідні міністерства, ні місцева влада не проводять роз’яснювальної роботи з підприємцями, не пояснюють їм – як зміняться правила роботи цих підприємців.

«Малий і середній бізнес налаштовані рішуче, й не здадуть свої робочі місця на догоду дефектним законам», – зауважила співголова фракції.

Вона повідомила, що підприємці в Черкасах пропонують до кінця березня провести бізнес-форум та порушити всі ці і питання. Зокрема щодо неприпустимості таких законодавчих новел, які вбивають малий та середній бізнес

«Нас дуже вразив настрій цих людей – позитивний, коректний. Це дійсно той середній клас, який має бути основою України. І зараз дуже несправедливо знищувати їх, принижувати перевірками, несправедливими поборами», – підкреслила Ірина Геращенко.

Вона додала, що несправедливо також те, що закони ухвалювались без обговорення з підприємцями, яких ці закони безпосередньо стосуються.

В свою чергу, Марія Іонова зазначила, що підприємці закликають профільний комітет парламенту розглянути законопроекти, які скасовують «ці драконівські норми».

Депутатки зауважили, що місцеві підприємці не мали можливості обговорити проблеми із депутатами партії влади. Ці люди багато тижнів не мали можливості зустрітися з депутатом від партії «Слуга народу», який був обраний у парламент від Черкащини.