Адвокат Ігор Головань: слідча ДБР, до якої незаконним рішенням Печерського суду викликали Порошенка, сьогодні виявилась у відпустці

Слідча ДБР Сєргєєва, до якої незаконним рішенням Печерського суду на сьогодні постановлено здійснити привід Порошенка, перебуває у відпустці. Про це повідомив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань. Він також зазначив, що Шевченківський суд, розглянувши справу щодо скасування незаконної постанови слідчої ДБР про відмову у закритті провадження, ухвалив рішення на користь Петра Порошенка.

Іншу справу – про відвід самої слідчої Сєргєєвої – не вдалося розглянути, оскільки вона виявилась відсутньою через відпустку.

“Ми щойно з Шевченківського суду, який знаходиться в межах територіальної юрисдикції ДБР. Сьогодні мало розглядатися дві справи, перша про скасування незаконної постанови слідчої Сєргєєвої про відмову у закритті провадження. А друга, про відвід слідчої Сєргєєвої, оскільки вона є необ’єктивною і упередженою.

З’ясувалося, що мали відкласти друге провадження, тому що слідча Сєргєєва, до якої, до речі, незаконним рішенням Печерського суду мали були здійснити привід, і про це повідомив суд, сьогодні у відпустці”, – зазначив адвокат.

“Розгляд справи про відвід слідчої Сєргєєвої відкладено на 16 березня на 12 годину. Сподіваюся, що вона все-таки з’явиться, оскільки сьогодні ми до неї приїхали, а вона до нас у Шевченківський суд ні.

Сьогодні мав бути допит по справі стосовно призначення суддів Конституційного суду, тобто того, що стосується конституційних повноважень Президента. Всі провадження стосуються рішень Президента, які передбачені Конституцією”, – наголосив Ігор Головань.