Артур Герасимов: Справи проти Порошенка політично вмотивовані і сфабриковані за вказівкою Офісу президента

Розслідування проти Петра Порошенка є політично вмотивованими і відсутність конкретних дій слідства по цим справам є підтвердженням того, що жоден злочин вчинений не був.

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції на підтримку Петра Порошенка під Державним бюро розслідувань.

«Жодне з цих звинувачень не підтверджене. Все виявилося безпідставною брехнею. Як ви знаєте проти Петра Порошенка було сфабриковано близько 15 справ. Вже майже рік за вказівкою офісу Зеленського всі правоохоронні органи риють, риють, риють, намагаючись бодай щось знайти. Але нічого немає, тому нічого й не знайшли. І все більше людей розуміє, що Президент Петро Порошенко діяв у чіткій відповідності до Конституції і законів України», – сказав політик.

Також парламентар зазначив, що справи проти Петра Порошенка порушені в тих секторах, де він захищав національні інтереси України.

«Ви подивіться на ті справи, які сьогодні цим бюро розслідувань, не хотів би казати про нього державним. Про що відкриваються ці справи? Про підписання Мінських угод, які дозволили зупинити російський наступ і дали нам дорогоцінний час для відновлення армії. Про націоналізацію ПриватБанку, коли було збережено і врятовано гроші мільйонів вкладників, а Україну було врятовано від фінансового колапсу. Про наказ про контрнаступ, коли було звільнено 2/3 окупованого Донбасу. Про накази за якими здійснювався захист територіальної цілісності та суверенітету в Азовському морі та Керченській протоці, і де правота України була підтверджена в міжнародному трибуналі у Гамбурзі», – наголосив Герасимов.

Він нагадав, що опубліковані в мережі «плівки Труби» фактично підтверджують політичну вмотивованість розслідування і координацію цього процесу з Офісу президента.

«Ще одним яскравим доказом політичної вмотивованості цих переслідувань є український Уотергейт, так звані «плівки Труби». Коли вся країна і весь світ почув, як напряму з офісу Зеленського керують розслідуванням, його керівництвом і наказують розслідувати і фабрикувати справи проти Петра Порошенка.

Одним з найяскравіших прикладів цих плівок, які нещодавно ми почули є те, що вже самі слідчі цієї установи починають говорити, що це політичні переслідування. Натомість отримують знов накази шукати і переслідувати», – сказав народний депутат.