Артур Герасимов: Зеленський, який зосередив у своїх руках абсолютну владу, показав неспроможність керувати країною

Влаштовуючи шоу з політичними переслідуваннями, влада намагається відволікти увагу від провалів економічної політики. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції проти політичних переслідувань п’ятого Президента України, лідера партії Петра Порошенка.

«Політичні переслідування Петра Порошенка робляться з однією метою – прикрити повний провал діяльності команди Зеленського на всіх напрямках. Бо не виконано жодних передвиборчих обіцянок. Мир? Мені здається, що ще з передвиборчої кампанії пан Зеленський живе у віртуальній реальності Кремля, бо він бачить мир тільки в очах Путіна, а на фронті іде війна і майже кожного дня, на жаль, гинуть наші солдати», – сказав він.

Парламентар підкреслив, що неспроможність економічної політики Зеленського підтверджується падінням промислового виробництва і відміною індексації пенсій для пенсіонерів, яка була запроваджена командою Порошенка.

«Економіка? Ви подивіться, що коїться з промисловістю! Вона вже не падає, а летить вниз. Люди втрачають робочі місця, бюджет не наповнюється. Епоха бідності? Вона скінчилася тільки в ефірі одного з телеканалів, бо люди в своїх кишенях цього не відчули. Хочу нагадати, що за президентства Петра Порошенка було введено автоматичну індексацію пенсій для всіх пенсіонерів, як найбільш незахищеної верстви населення. Що вони роблять? Сором’язливо забули про це і не хочу це робити забираючи гроші у пенсіонерів.
Натомість, не забули себе. Ви всі пам’ятаєте, якого рівня зарплати вони поставили своїм міністрам, членам наглядових рад і державним службовцям, сотні тисяч гривень, а в пенсіонерів забирають останнє», – зазначив він.

Герасимов наголосив, що президент Зеленський зосередив у своїх руках абсолютну владу і має нести персональну відповідальність за ситуацію в країні. «Зосередивши в своїх руках абсолютну владу, Зеленський показав повну непрофесійність і неспроможність захищати країну від тих викликів, від тих проблем, з якими країна і українці стикаються», – зауважив політик.

Також народний депутат заявив, що «Європейська Солідарність» захищала і захищатиме державу від агресора, і саме тому проти її лідера влаштовані політичні переслідування. «Європейська Солідарність» на чолі з Петром Порошенком – це єдина проєвропейська демократична опозиція, яка не на словах, а на ділі реально захищає Україну від країни агресора. Саме тому Петро Порошенко на вістрі цих репресій», – додав він.