Іванна Климпуш-Цинцадзе: Політичні переслідування Петра Порошенка – це частина сценарію руйнації української держави зсередини

Росія ніколи не припинить атакувати Україну, намагаючись зруйнувати нашу державу. І політичні переслідування новою владою п’ятого Президента України Петра Порошенка – це ще один спосіб досягти бажаної Росією мети.

Про це сказала депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під стінами Державного бюро розслідувань, де відбувається акція проти політичних репресій та на підтримку п’ятого Президента України Петра Порошенка.

«Ми всі, хто тут зібралися точно знаємо, що в нас є ворог і ворог – в Кремлі. Щодня агресія, яка розпочалася шість років тому продовжується і ми чітко розуміємо, що мусимо їй протистояти», – сказала депутатка.

Вона підкреслила, що щоденно приходять зведення про загиблих і поранених  на Донбасі українських військових.

«Але влада вирішила, що необхідно змінити акценти. Необхідно оголосити когось внутрішнім ворогом і знайшла для цього колишнього президента України, який п’ять років протистояв російській агресії, разом з нашими зусиллями та зусиллями волонтерів створював і відновлював наші Збройні сили, який забезпечив разом зі своєю командою те, що нас світ підтримував», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Сьогодні влада не висловлює українську позицію, сьогодні влада мимрить щось, з чого не зрозуміло, що думає Україна з приводу того, що Росія і далі продовжує військовими, інформаційними методами, кібератаками, економічним тиском намагатися руйнувати Україну», – зазначила голова комітету.

«На жаль, оголошуючи ворога всередині країни, влада підважує саму державу. Влада підважує нашу з вами спроможність бути сильними, бути єдиними і протистояти зовнішньому небезпечному ворогові», – підкреслила депутатка.

«Російська Федерація не гребує нічим, вона зацікавлена встановити свої правила гри у всьому світі. Вона для себе визначає Україну як своє «подбрюшье», вона не бачить нас незалежними, вона не хоче в своєму розумінні дозволити нам бачити своє майбутнє так як ми вважаємо за потрібне», – зазначила представниця «Європейської Солідарності».

Крім того, вона додала, що сьогоднішня нічна така Росії на турецькі війська у Сирії означає одне – Росія і далі буде створювати загрози по всьому світу.

«Це означає, що Росія відчуває в собі силу нападати і в інших регіонах. Це означає, що Росія не відмовиться від свого тиску на Україну. Я закликаю всіх гуртуватися проти реального ворога. І точно розуміти, що ми не маємо права всередині країни допустити політичних репресій», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Протистоячи цьому тиску на окрему політичну силу «Європейську Солідарність», на її лідера Петра Порошенка, який є єдиним, хто реально чинить опір капітуляції – ми з вами будемо протистояти руйнуванню держави зсередини», – підкреслила голова комітету.