Ніна Южаніна: «Європейська Солідарність» разом з підприємцями зупинили підписання скандального закону про зміни до Податкового кодексу

Фракція «Європейська Солідарність» разом з підприємцями з усіх регіонів змогла наразі зупинити підписання «драконівського» для всього бізнесу закону про зміни до Податкового кодексу. 

Про це в коментарі журналістам наголосила народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна. 

«Вчора минув строк підписання «славнозвісного» закону 1210, який стосується подальшої роботи і можливостей підприємців і підприємств в Україні.  Цей закон перенасичений шкідливими для бізнесу нормами. І вчора цей закон не був підписаний президентом Зеленським. Чи означає це, що він все-таки накладе вето на цей закон, чи просто він буде підписаний пізніше? Будемо очікувати. Але в будь-якому випадку це наша спільна перемога. Ми доклали багато спільних зусиль для того, аби до президента дійшла інформація про надшкідливість норм цього закону», – підкреслила політик. 

Народний депутат зауважила, що не підписання президентом закону 1210 – це спільна перемога опозиції і підприємців.

«Я сьогодні читаю в соціальних мережах обмін думками підприємців з цього приводу, і хочу сказати, що лише спільними зусиллями нам все-таки вдалося не допустити такого зла для економіки України, як підписання закону 1210», – додала вона.  

Ніна Южаніна закликала спільними  зусиллями протистояти безглуздим і непрофесійним законодавчим ініціативам нової влади.

«Якщо ми спільно будемо діяти і в подальшому, то зможемо надати додаткову інформацію владі, аби вона також могла виправляти свої помилки. Насправді сьогодні мова не йде про протистояння діям нової влади. Ми маємо в першу чергу розуміти, що за нами стоять 1,5 мільйонів підприємців. І сьогодні в регіонах підприємці відчувають, як найбільшу біду, яка насунулась на економіку країни – це ті законодавчі ініціативи, які були прийняті монобільшістю останнім часом», – підкреслила народний депутат.