Репресії проти малого бізнесу мають бути припинені – кандидат від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник про будівництво дороги через ринок Барабашово

Ситуація на ринку Барабашово, коли торгівельні точки підприємців руйнуються для побудови дороги, яку заклали в генеральний план міста в 50-ті роки ХХ століття, є неприпустимим. Міська влада таким чином порушує право людей на працю.

Про це написала кандидат у народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 округу на Харківщині Вікторія Пташник на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Висловлюю принципову підтримку підприємцям Барабашово. Поведінка є неприпустимою. Так не ведуть себе з платниками податків, які утримують місто.

Це конфлікт не між Кернесом і Фельдманом, це проблема не про дорогу по території ринку – це знущання над тими, хто створив свої робочі місця і забезпечує місто та область можливістю купити одяг за доступними цінами», – наголосила Пташник.

Вона підкреслила, що в разі обрання народним депутатом планує внести до Верховної Ради законопроект, який посилює покарання за перешкоджання підприємництву.

«Вимагаю поваги до підприємців. Жодного будівництва без їхньої згоди бути не повинно. Репресії проти малого бізнесу мають бути припинені.

Після обрання мене народним депутатом, я ініціюю зміни щодо встановлення запобіжників та додаткової відповідальності за перешкоджання підприємництву і знищення робочих місць», – зазначила кандидат у народні депутати.