Ірина Геращенко: Панютинський вагоноремонтний завод у 2018 році відремонтував 3 тисячі вагонів, а торік за уряду Зеленського – тільки три вагони

Довибори на 179 окрузі на Харківщині показали, що нова влада не готова чесно вести передвиборчу кампанію і вирішувати проблеми людей на місцях. 

Про це сказала співголова «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко під час погоджувальної ради. 

Вона звернула увагу на катастрофічну ситуацію на Панютинському вагоноремонтному заводі, який минулого тижня відвідала кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності Вікторія Пташник разом з колегами по партії.  

«Катастрофа відбувається з підтримкою вітчизняного виробника. Ми тільки повернулись з Панютинського вагоноремонтного заводу, де у 2018 році три тисячі вагонів було відремонтовано або відбудовано. А минулого року, за часів нового уряду – тільки три вагони. Тому виникає логічне питання, що відбувається у нас з економікою? Чому цьому немає жодної уваги?» – зауважила вона. 

Також народний депутат звернула увагу на нечесне ведення виборчої кампанії у 179 виборчому окрузі, де місцева влада заборонила зустріч з кандидатом від «Європейської Солідарності»  Вікторією Пташник.

«Схоже, останні демократичні вибори відбулися за часів Порошенка, адже на 179 окрузі наразі на повну задіяний адміністративний ресурс. Наш кандидат Вікторія Пташник інформує, що сьогодні місцева регіональна влада заборонила виборцям зустрічі з нею в селі Скалонівка», – повідомила політик.

Геращенко закликала нову владу до чесних виборів та відкритого спілкування з людьми.  

«Ми би дуже хотіли, аби нова команда навчилася чесно спілкуватися з виборцями, в тому числі, і з Панютинським вагоноремонтним заводом, де на дві тисячі гривень кожному працівнику зменшили зарплату, в той час як у наглядовій раді Укрзалізниці виплачують за лояльність і за правильну позицію до Зеленського по 500 тисяч гривень», – наголосила Ірина Геращенко.