Ірина Геращенко: Зеленський будує авторитарну систему влади за зразком Януковича

Президент Зеленський діє за сценарієм президента-втікача Януковича, підпорядковуючи собі правоохоронні органи і влаштовуючи політичні переслідування представників опозиції. Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. 

«Мета кадрових перестановок  – це зробити ще більше залежний і репресивний апарат правоохоронних органів і так само ще більш залежний і реваншистський уряд», – зазначила вона.

Геращенко нагадала, що в Україні наступ на демократію і організація політичних переслідувань завжди зустрічають спротив суспільства.

«Мені дуже прикро, що колеги так активно наступають на граблі, які залишені на Банковій Януковичем. Тому що це уряд Януковича і сам Янукович, режим Януковича зосередились не на країні, не на економіці, а на посадках. Ми пам’ятаємо, чим це завершилось. І ми щиро бажаємо вам не наступати на ці граблі, а зайнятися питаннями, яких дійсно потребує сьогодні українське суспільство», – підкреслила співголова фракції «Європейська Солідарність».