Володимир Ар’єв: Зеленський не здатен визнати свою відповідальність за стан справ в країні, тому шукає крайніх в уряді

Уряд Гончарука стане «хлопчиком для биття», на якого буде покладено провину за провал економічної політики Зеленського. 

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв, коментуючи ймовірну відставку прем’єр-міністра і уряду.  

«Рейтинги падають. Владу у нас очолює комедійний актор. А комедійний актор, потребує оплесків, а оплесків немає. А якщо немає оплесків, то напевно щось іде не так. Ясна річь, що комедійний актор, який дуже любить себе, і як людина нарцистичного типу не буде думати, а може я щось зробив не так. Така людина  починає шукати винних навколо себе. Тому будуть шукати винних в уряді. В уряді є прекрасний «хлопчик для биття», або кілька хлопчиків», – зауважив народний депутат.

Крім того, на думку політика, в цьому питанні є фактор Коломойського, якого не влаштовує прем’єр-міністр Гончарук. 

«Також зіграв фактор Коломойського, який давно хотів «збити» уряд Гончарука. Зеленський при цьому не хоче показувати свою надто залежність від Коломойського. Тому зараз і відбуваються такі хаотичні рухи, які невідомо до чого призведуть», – додав політик.

«Загалом все, що зараз відбувається – це стиль правління країною, і він називається акторський хаос. Іде повний хаос в управлінській системі, хаотичний підхід до прийняття всіх рішень», – зауважив Володимир Ар’єв.