Заміна уряду нічого не змінить, бо за всіма некомпетентними рішеннями влади стоїть Зеленський – Ірина Геращенко

Сьогодні в Україні немає незалежного парламенту, немає незалежних правоохоронних органів і немає незалежного уряду, а за всі провали влади відповідальність несе президент Зеленський. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час погоджувальної ради. 

«Півроку працює нинішній парламент, і рівень недовіри до нього вже 70%. Очевидно чому. Так само ще менший рівень довіри до уряду Зеленського», – констатувала Ірина Геращенко.

«Це означає насправді, що монобільшість і некомпетентний уряд, які руйнують державні інституції і не реагують на відверті провокації, як ми зараз бачимо і в сесійній залі, і на погоджувальній раді, несе повну відповідальність за те, що відбувається з країною», – підкреслила співголова фракції.

Ірина Геращенко заявила: «Падіння рейтингу самого Зеленського, насправді, і призводить до цього позачергового засідання, на якому відбудеться спроба перекласти відповідальність на виконавців. І мета цих спроб – це зробити ще більше залежний і репресивний апарат правоохоронних органів і так само ще більш залежний і реваншистський уряд», – зазначила вона.

Парламентар додала, що Зеленський має нести персональну відповідальність за свої кадрові призначення.

«Ми вважаємо, що не можна перетворювати парламент на філію Банкової. Це не чесно, коли президент Зеленський намагається свої проблеми перекласти на призначений ним уряд. Депутати не мали жодного відношення навіть з монобільшості за визначення цього уряду. І тоді чесніше не міняти шило на мило, як ви намагаєтеся зробити цього тижня, а щоб сам Зеленський очолив уряд і керував тим, що він збирається робити», – заявила Геращенко.