Артур Герасимов: Зеленський хоче перекласти відповідальність за свої провали

«Європейська Солідарність» вимагає скликання позачергового засідання Верховної ради на якому буде розглянуто питання індексації пенсій, питання скасування антифопівських та антибізнесових законів та питання фінансування кримськотатарського телеканалу АТR.

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Чи потрібно підвищувати пенсії українським пенсіонерам?

Українці – за. «Європейська Солідарність» – за. Зеленський – проти.

Чи потрібно підтримувати кримськотатарський телеканал АТR?

Українці – за. «Європейська Солідарність» – за. Зеленський – проти.

Саме тому в порядок денний позачергового засідання, яке скликає Зеленський, жодне з цих питань не внесене», – сказав Герасимов.

Парламентар підкреслив, що «Європейська Солідарність» вимагає, щоб на позачерговому засіданні Верховної Ради були розглянуті дійсно важливі для суспільства питання.

«Європейська Солідарність» вимагає скликання позачергового засідання, на якому серед інших, будуть розглянуті питання індексації пенсій, питання скасування антифопівських та антибізнесових законів та питання фінансування кримськотатарського телеканалу АТR», – наголосив він.

«Шановний пане головуючий, оголосіть це реально необхідне українському суспільству позачергове засідання, або терміново видайте підписні листи для його скликання», – додав політик.