Артур Герасимов: Зеленський показав свою повну некомпетентність та нездатність керувати країною


За майже рік перебування на посаді Президента Зеленський продемонстрував свою повну некомпетентність та нездатність керувати країною. Влада Зеленського не здатна втілити жодної зі своїх передвиборчих обіцянок.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час виступу з трибуни парламенту.

«Мабуть Зленський не пам’ятає, що скоро рік, як при владі. Мабуть, він також не пам’ятає, що зосередив в своїх руках майже абсолютну владу.

Навіть якщо щомісяця змінювати формального прем’єра, це все одно буде уряд Зеленського. Для прикладу, подивіться на цей зал, бо в ньому сидить 250 Зеленських. Тому, кого не притули, а відповідальність несе персонально він. Персонально Зеленський.

Нагадаю, що за цей майже рік Зеленський продемонстрував свою повну некомпетентність та нездатність керувати країною», – додав співголова фракції.

Герасимов наголосив, що кожна кризова ситуація це демонструвала.

«Збивають російською ракетою український літак, а він загубився в Омані. Росіяни починають наступ 18 лютого, а для нього це просто «провокація. Коронавірус ще не прийшов, а економіку вже розвалили», – сказав він.

Герасимов звернув увагу на те, як стрімко падає українська промисловість.

«Чому різко впали надходження до бюджету? Чому ви відмовляєтесь автоматично індексувати пенсії? Навіщо ви вбиваєте українського експортера? Навіщо підкручуєте статистику до потрібних показників, наче аферисти змотують спідометр?

Коли попередники, як ви кажете «крали» – казна була повною, а економіка демонструвала стабільне зростання. Щойно прийшли «чесні» і перестали красти – гроші закінчились, а економіка пішла вниз. То виходить – ви або крадете в турборежимі, або брешете з таким же прискоренням», – зазначив парламентар.