Петро Порошенко: участь світових лідерів у путінському параді 9 травня – це виклик для України, і влада має на нього реагувати

Президент Зеленський своїми діями підриває міжнародну коаліцію підтримки України і послаблює відповідальність Путіна за агресію проти України. Про це в коментарях журналістам заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він, зокрема, акцентував на тому, що деякі світові лідери планують взяти участь у так званому параді перемоги 9 травня у Москві, і ця ситуація є дуже небезпечною з точки зору міжнародних позицій України.

«Що має робити держава, коли є зовнішні виклики і загрози? Бо розвалюється коаліція на підтримку України. Є загроза, що частина лідерів світу поїде в Росію на так зване святкування 75-ої річниці «великой победы». І в цій ситуації потрібно об’єднувати українців, треба збирати лідерів політичних сил, треба обговорювати і казати плани, що буде робитися далі. Поки цього не буде, всі косметичні зміни ні до чого не призведуть», – підкреслив Порошенко.