Петро Порошенко: Зміни в уряді – це намагання Зеленського перекласти відповідальність за свої провали

Зеленський має нести персональну відповідальність за провали економічної, безпекової та міжнародної політики, а не перекладати її на призначений ним же уряд. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в коментарі журналістам.

«Якщо Ви запитаєте громадян України, то почуєте відповідь – прем’єр-міністром у нас працює пан Зеленський. Хто у нас працює генеральним прокурором, Верховною Радою – пан Зеленський. В залі сидять 250 Зеленських. Це велика влада, але це одночасно велика відповідальність. І коли щось не виходить, то є політтехнологічний прийом для того, щоб спробувати відправивши у відставку, перекласти відповідальність. Ні, український народ мудрий і все розуміє. І щодо брехні, щодо обіцянок, і щодо відповідальності за те, що зробити не вдалося. Наша політична сила не брала участі в призначенні цього уряду і не буде брати участі у його відставці», – сказав Порошенко.

«Мені невідомо про жодні кандидатури. Ніхто не знає, для чого, що буде обговорюватися і які є кандидатури. Все робиться «під ковдрою». Звичайно, про прозорість, про обговорення мова не йде. Чому? Тому що, кого ти до цієї  колони не притули – це все одно буде Зеленський. Немає сенсу обговорювати монобільшість. Думаю, що це є велика проблема, і це точно не спосіб для вирішення викликів і загроз», – зауважив лідер «Європейської Солідарності».

«Краще б зайнялися вирішенням соціальних проблем. Ухвалити зміни до бюджету, ми їх подамо, ухвалити постанову уряду, яка забезпечить захист найменш захищених верств населення. Є для цього гроші. Ми робили це в набагато більш жорстких умовах. Забезпечити пріоритет на фінансування армії для того, щоб не було до 30% рівня комплектації бойових бригад, які знаходяться в зоні Операції об’єднаних сил. Нарешті почути відповіді», – порадив Порошенко.