Зеленський використовує правоохоронні органи як інструментом репресій проти активістів та опозиції – Володимир В’ятрович

Нова влада використовує правоохоронну систему для боротьби з політичними опонентами, намагаючись репресувати опозиційних політиків та громадських активістів. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович в коментарі журналістам.

«Окремі правоохоронні органи у нас перетворилися в інструменти політичних репресій. Мова йде, в першу чергу про Державне бюро розслідувань, яке намагається притягати до відповідальності і переслідувати колишнього президента Петра Порошенка, нашу колегу народну депутатку Софію Федину», – зазначив він.

«Ми, на жаль, стали свідками абсолютно брутальних спроб притягати до відповідальності волонтерів і добровольців у справі Шеремета, яка триває вже кілька місяців і демонструє абсолютну безпідставність цих звинувачень, які висувалися цим людям», – додав Володимир В’ятрович.

«Тобто ми, на жаль, бачимо, що правоохоронні органи перетворилися в інструменти репресій активної української частини суспільства», – підкреслив депутат.

«Це безперечно лякає. І це те, що буде нас мобілізувати і ми не залишимо цього в спокої», – наголосив Володимир В’ятрович.

Він зауважив, що ці питання депутати «Європейської Солідарності» задаватимуть завтра очільникам правоохоронних органів під час позачергового засідання Верховної Ради.