Зеленський, який обіцяв покращення життя українцям, скасував індексацію пенсій, запроваджену командою Порошенка – Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» пропонує провести позачергове засідання парламенту, присвячене нагальним питанням, які дійсно хвилюють українців – зокрема, запобіганню коронавірусу та індексації пенсій. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Президент обіцяв покращення життя українцям, але ми бачимо навпаки, що з 1 березня, наприклад, не будуть проіндексовані пенсії. Минулого року 10 млн пенсіонерам були проіндексовані пенсії, зараз ви це скасували», – сказала вона.

Депутатка додала: «Так само ми бачимо, що весь світ сьогодні занепокоєний проблемою коронавірусу. І країни – сусіди України вже заявили про те, що там виявлена хвороба. Сьогодні було перше засідання профільного комітету, де визнали, що на всю Україну є лише 3 тисячі тестів. Жодного з тестів не направили в регіони. Ми знаємо в якому стані наша діагностика».

«Якщо збирається позачергове засідання парламенту, то воно має бути присвячене тій проблематиці, яку чекають люди – внесення змін до бюджету щодо індексації пенсій та профілактика коронавірусу», – підкреслила Ірина Геращенко.

«Європейська Солідарність» подасть пропозицію у п’ятницю провести позачергове засідання ВР присвячене не проблемам не Банкової і Грушевського, а проблемам людей. Це – профілактика коронавірусу, зміни до бюджету щодо індексації пенсій», – повідомила депутатка.