Олег Синютка: Найбільша проблема Зеленського в тому, що його влада глуха до проблем людей

Зеленський має прозвітувати перед парламентом за 9 місяців роботи своєї влади. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі журналістам.

«Ми не підтримували призначення попереднього Кабміну, бо ми вважали, що це Кабмін невігласів і непрофесіоналів, і тому напевно не нам сьогодні звільняти і тим паче точно не нам відповідати за діяльність цього Кабміну, який так безславно за півроку просто іде геть з української авансцени, взагалі з української історії. Напевно не нам сьогодні підтримувати новий перелік прізвищ, тому що це здебільшого незнайомі люди, це точно не команда професійних людей, яких сьогодні будуть репрезентувати в парламентській залі», – сказав Синютка.

Він вважає, що якби чинна влада прислухалася до пропозицій опозиції, то ситуація в країні була б кращою.

«Було б правильно і ми б хотіли підтримати такий хід речей, коли б на трибуну вийшов президент Зеленський, прозвітував за попередні 9 місяців своєї роботи, покаявся в своїх помилках і непрофесійності, і тоді можна було б вести професійну розмову про подальші речі. Я б хотів наголосити, що ми як опозиційна сила, як політична партія «Європейська Солідарність» є в опозиції до сьогоднішньої влади, але ми точно не є в опозиції до людей. Якщо б прислуховувалися до наших порад в економіці, якщо б прослуховувалися до наших порад в соціальній сфері, врешті-решт у військовій сфері, я переконаний, що ситуація сьогодні в державі не була б такою критичною. Але, на жаль, влада глуха не тільки до пропозицій і побажань опозиції, влада глуха до того, що сьогодні відбувається в суспільстві і до тих проблем, які сьогодні є у звичайних людей. І це є найбільша проблема сьогоднішньої влади», – наголосив депутат.