Олексій Гончаренко: Зеленський повертає Україну у сферу впливу Росії, зриваючи Угоду про асоціацію

Зеленський повертає Україну в сферу впливу Російської Федерації – за минулий рік лише на 37 відсотків виконано План дій Угоди про асоціацію. Це найменший показник за останні років.

Про це заявив народний депутат з фракції  «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в коментарі журналістам.

«Україна має виконувати Угоду про асоціацію. І не лише тому, що це наші зобов’язання на шляху до ЄС. Угода про асоціацію – це план реформ нашої держави. План, як зробити Україну європейською державою, як наблизити країну до стандартів Європейського Союзу. І коли цей план реформ не виконується, то це фактично означає, що держава рухається в неправильному напрямку. Саме так зараз і відбувається», – зауважив парламентар. 

Олексій Гончаренко зазначив, що фракція «Європейська Солідарність» постійно звертає увагу на зміну загальнополітичного курсу держави, але нова влада ігнорує заклики дотримуватися вибору, який зробило суспільство під час Революції Гідності.  

«Треба чітко розуміти, що якщо ми не рухаємося до Європи, то не можна сказати, що ми нікуди не рухаємося. Це означає, що ми знов рухаємося до Російської Федерації. Третього шляху просто немає», – наголосив народний депутат.