Олексій Гончаренко: Зняття з виборів кандидатки від «Слуги народу» в 179 окрузі – це поразка партії Зеленського

Довибори в 179 окрузі яскраво продемонстрували реальний рейтинг «Слуги народу» і Зеленського. Влада зняла свого кандидата з виборів, щоб уникнути ганьби і програшу.

Про це заявив народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко з трибуни парламенту, коментуючи дострокове зняття з виборів кандидатки від «Слуги народу». 

«Слуга народу» на довиборах в 179 окрузі, на Харківщині, за два тижні до виборів мав зняти свою кандидатку, адже вона не немає ніякого рейтингу, немає жодної підтримки людей і може тільки зганьбитися беручи участь у виборах», – зауважив політик.  

Народний депутат наголосив, що від «Європейської Солідарності» в 179 окрузі бореться Вікторія Пташник, яка впевнено посилює свої позиції .

«Дострокове зняття кандидата від «Слуг народу» – це яскравий приклад їхньої поразки, їхній реальний рейтинг. Люди сьогодні вже дають оцінку тому, що відбувається в країні, тому хаосу і безладу. Проте, у людей є надія – це опозиція. І ми – опозиція маємо на Харківщині свого кандидата Вікторію Пташник. Єдиного кандидата від проєвропейських, проукраїнських сил. І ми маємо сьогодні всі об’єднатися для того, аби захистити країну від того хаосу і безладу який є в країні», – наголосив Олексій Гончаренко.