Ірина Фріз: «Європейська Солідарність» домоглася від влади відкликання по суті кріпацького законопроекту про працю

Опозиція домоглася від влади відкликання урядового законопроекту про працю, який фактично встановлював в Україні кріпосне право.

Про це написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Не буває лиха без добра: урядовий проект закону про працю 2708 «канув в лету» разом з Урядом технократів.

Знаковим є те, що саме напередодні дня народження нашого Кобзаря, великого борця з кріпосним правом, відповідно до ч. 3 ст. 105 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», законопроект, внесений Кабінетом Міністрів України, відкликано, якщо до його прийняття в першому читанні за основу повноваження Кабінету Міністрів України були припинені. Цей недолугий законопроект уряду знімається з розгляду із відповідним зазначенням про це в єдиній автоматизованій системі», – повідомила вона.

Також Фріз зазначила, що для розробки якісного трудового законодавства необхідно провести широке обговорення за участі роботодавців і працівників.

«Сподіваюсь, що повернення до «мілованівських» пропозицій в подальшому не відбудеться, а робоча група з оновлення трудового законодавства продовжить бути платформою для конструктивного тристороннього діалогу та пошуку компромісних рішень між роботодавцями та працівниками», – наголосила політик.

«Зі свого боку та від нашої фракції «Європейська Солідарність» обіцяю докласти максимум зусиль для фахового захисту трудових прав українців в законодавчому полі», – додала Фріз.