Тетяна Чорновол: вимагаємо від Зеленського припинити політичні переслідування майданівців і негайно звільнити з ДБР адвоката Януковича Бабікова, який є провідником реваншу Антимайдану

Громадські активісти, учасники Революції Гідності вимагають від президента Зеленського до 9 години ранку 6 березня звільнити з посади першого заступника директора ДБР Олександра Бабікова, який був адвокатом Віктора Януковича у справі про державну зраду. Про це на Майдані Незалежності заявила учасниця Майдану, народний депутат восьмого скликання Тетаня Чорновол. Вона також повідомила, що Зеленський на догоду президентові Росії Путіну дає вказівки переслідувати майданівців. За інформацією Тетяни Чорновол, вже готова підозра на її ім’я.

«Влада повним ходом зараз фальсифікує кримінальні справи, щоб зробити Героїв Майдану злочинцями. За моєю інформацією зараз під керівництвом заступника керівника ДБР Бабікова слідчі групи працюють над тим, щоб посадити майданівців. Зокрема, я маю інформацію і стосовно себе, мені вже готова підзора за Майдан. Зараз обирається зручний час, щоб мені її вручити, взяти мене під варту і так далі», – сказала Тетяна Чорновол.

«Але мова не про мене. Справа в нашій країні. Тому що те, що зараз робить Бабіков, колишній адвокат Януковича, – він робить не з власної ініціативи і навіть не з ініціативи одного з кураторів ДБР Портнова. І навіть не з ініціативи свого клієнта Януковича. Він це робить, тому що таке завдання йому проставив президент України Зеленський. В свою чергу, президент України Зеленський таке завдання отримав від президента держави-агресора Володимира Путіна. Який поставив Зеленському умову, що тільки після того, як той дискредитує пам’ять про Майдан, він буде далі вести переговори про «мирний план», а насправді про капітуляцію України», – підкреслила Чорновол.

«Саме тому керівником ДБР і був проставлений адвокат Якуковича Бабіков. Саме тому, що ідеологічно якраз Бабіков готовий і професійно підкований, щоб зробити цю справу – дискредитувати пам’ять про Майдан. Іншими словами – переписати українську історію. Будь-яка капітуляція України перед Росією починалася з того, що Росія, використовуючи українських малоросів, переписувала нашу українську історію», – нагадала вона.

Чорновол наголосила, що суспільство буде відстоювати цінності Революції Гідності.

«Майдан Путіну – як кістка в горлі. Майдан – це початок українського супротиву. Майдан – це та точка, де вектор розвернувся в сторону Європи. Майдан – це євроінтеграція. Майдан – це безвіз. Майдан – це наш шлях до європейських країн. Майдан – це шлях подалі від «таежного» союзу. Майдан – це наша сила, в нашому супротиві державі -агресору на фронті. Це все почалося з Майдану. Тому Путін і проставив завдання Зеленському з Майдану почати все перекреслювати. Перед Зеленським стоїть завдання обнулити Майдан. І цим займається зараз ДБР. Але Зеленський прорахувався. Насправді ми досить сильні. Ми це показали на Майдані», – сказала вона.  

«Я зараз ставлю умову Зеленському – негайно звільнити заступника керівника ДБР Бабікова. До 9:00 ранку. Я хочу сказати, що насправді у Зеленського немає вибору. У нього є єдиний вибір – зараз негайно звільнити людину, яка збирається переписувати історію України на догоду Кремлю. Інакше Зеленський закінчить так само ганебно як Закінчив Янукович. А наша національна гідність переможе», – підкреслила Тетяна Чорновол.