Володимир Ар’єв: Політичними репресіями проти Порошенка Зеленський руйнує міжнародний імідж України

Зеленський і його команда руйнують міжнародний імідж України влаштовуючи політичні переслідування і про це повідомляють впливові світові видання.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв, під час виступу в парламенті.

«Ініціатор цього шоу кілька хвилин тому чітко означив мету зняття Генерального прокурора України, але є така газета, досить відома і впливова у світі, називається вона «Нью Йорк Таймс». Минулого тижня там було розміщено статтю, в якій чітко вказано, що провадження проти п’ятого Президента України Петра Порошенка сприймаються як політичні переслідування», – сказав він.

Народний депутат підкреслив, що дії влади руйнують міжнародний імідж України і жоден інвестор не прийде в країну, в якій влаштовують політичні репресії.

«У мене тоді питання чи усвідомлюєте Ви, що суттєво підриваєте імідж України як правової держави і тоді ви можете робити діджиталізацію, інвестиційні няні, все що завгодно, хоч кульбіти з переворотом, але жоден інвестор і нормальний партнер мати справу з Україною не може. Ви перш за все ставите під удар саме Україну», – наголосив Ар’єв.