Ірина Геращенко: новий уряд Зеленського – це уряд проросійського реваншу

Заява нового прем’єр-міністра Шмигаля про подачу води в Крим свідчить про те, що Україну готують до здачі національних інтересів.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі журналістам в кулуарах парламенту.

«Новий уряд – це уряд реваншу. Ми бачимо вже перші заяви, пробні кроки, пробні репліки, зокрема щодо подачі води в Крим… Це ж буде колаборація, співпраця з окупаційним режимом. Таким чином ми легітимізуємо цю окупаційну владу. А хто платити буде за цю воду? Росія? Росія – за те, що вона взяла в оренду Крим? Треба думати, що говорити. Ці заяви не просто межують з непрофесійністю – нас готують до державної зради, до зміни курсу», – зауважила Ірина Геращенко.

Політик також наголосила, що новий уряд – це уряд олігархів.

«Це уряд олігархів, тому що ми бачимо там тих людей, які працювали в командах Азарова-Януковича, а зараз їх делегували ці кланові групи в уряд», – додала вона. 

Також Ірина Геращенко зазначила, що вперше в історії української політики не можуть знайти стількох кандидатів на посади міністрів, і це досить красномовно свідчить про некомпетентність Зеленського і його команди.

«Президент Зеленський заявив, що попередній уряд завалив економічну ситуацію, завалив економічний блок. Але призначили новий уряд, де немає економічного блоку. Притомні люди не йдуть в цей уряд, не погоджуються брати на себе відповідальність в цьому уряді. В цьому уряді немає міністра економіки, міністра промисловості, міністра культури, міністра АПК, міністра освіти. Бачимо, що охочих працювати в цьому уряді особливо немає», – підкреслила політик.