Олексій Гончаренко: Рейтинг Зеленського падає і йому важливо закрити рота опозиції, переслідуючи її лідера Порошенка

Рейтинг Зеленського падає і йому важливо закрити рота опозиції, влаштовуючи політичні переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка, інших опозиційних політиків і захисників держави.

Про це сказав депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко під час акції під ДБР.

«Я маю знову перейти на особистості і сказати, що все, що тут відбувається – це прояв страху Володимира Зеленського.

Він страшенно боїться, бо він не знає що робити з країною, він не знає як її розвивати, він розуміє, що 9 місяців його правління перетворилися вже на 9 місяців руїни, і ця руїна поглиблюється. І сьогодні, коли рейтинги довіри, які були ще вчора захмарними, вже почали летіти до землі, коли почався цей обвал, йому дуже важливо придушити слово правди. Ми бачили це всі на власні очі в Верховній Раді України, коли він не зміг чути слова правди від людей, це його ламало всього. Він не знав що робити і прийшов до нас на гальорку, до опозиції, яку запхали в кінець зали, бо у них логіка «95 кварталу», що самі хороші місця знаходяться попереду. Але він змушений був прийти, як же ж так, що ви там рота відкриваєте. То ми тільки почали, і ви нам рота не закриєте», – сказав Гончаренко.

Він наголосив, що опозиція не боїться погроз Зеленського.

«Своїми викликами в ДБР, чи куди-небудь ще лідера нашої фракції, п’ятого Президента Порошенка чи Софії Федини, якій вже дали підозру, інших, яким вони передають привіти… Ми вас не боїмося. Вас не боїться наша фракція, наша політична сила, тому що за нами підтримка людей, бо ми кажемо правду. Цю правду не зможуть закрити ні ДБР, ні Генпрокурором, ні черговим кварталівцем», – додав Гончаренко.

Він вважає, що Порошенка не випадково викликали до ДБР саме 6 березня.

«Сьогодні не випадково викликають Порошенка, сьогодні день народження сина Порошенка. Це прояв особистої ненависті, коли це робиться в такі дні, це передача такого собі привіту, щоб ти розумів, що ми за тобою прийдемо. Ви хочете когось саджати? Так треба вже саджати своїх…. Кожен виклик, кожен допит тільки наближає момент, коли цей режим, а це вже перетворилося на режим, впаде. В цьому немає жодних сумнівів», – сказав депутат.

«Одна із справ, по якій викликають Порошенка, це те, що він відправив моряків з українського порту Одеса в українській порт Маріуполь. Ви знаєте щ обуло далі, були захоплені наші кораблі, моряки і зараз розслідують справу проти Порошенка. Те, що це абсолютна нісенітниця, зрозуміло кожній людині. Те, що це крок до визнання анексії Криму, бо якщо наші кораблі не можуть пройти через Керченську протоку, як таке може бути? Тільки якщо Крим дійсно є російським, а він є українським.

Те, що Гамбурзький трибунал визнав, що Україна на 100% права, а Росія на 100% неправа, вони намагаються перекреслити цією справою», – наголосив парламентар.