Олексій Гончаренко: Заява нового глави уряду Зеленського про відновлення водопостачання до окупованого Криму – це капітуляція

Заява нового глави уряду Зеленського Шмигаля про відновлення водопостачання до окупованого Криму – це шлях до капітуляції.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко під час акції під ДБР на підтримку Петра Порошенка.

«Вчора ввечері вже новий прем’єр-міністр Шмигаль сказав на одному ефірі, що треба повертати постачання води до Криму. Повертати постачання води до Криму – це таке китайське катування, крапля за краплею вбити свою державність, свою країну. Тобто Порошенка треба судити за те, що він боровся за Кримі і відправляв українських моряків через Керченську протоку, а вони хочуть допомагати окупанту утримувати свої військові бази в Криму, постачати туди воду, допомагати Путіну. А це правильно, виявляється, це по- державницькі. Це каже нам новий прем’єр-міністр», – сказав Гончаренко. 

Він наголосив, що влада намагається залякати народ і опозицію влаштовуючи політичні репресії.

«Це облетіло всю країну і вже зранку Шмигаль каже, що не зовсім те мав на увазі, але ми все розуміємо. Кілька тижнів тому це сказав Арахамія, керівник фракції «Слуга народу», сьогодні це вже каже їх новий прем’єр. Це шлях до капітуляції, і на цьому шляху їм заважає тільки дві речі – українська опозиція і український народ. Українську опозиції вони намагаються придушити репресіями, а український народ вони намагаються залякати через ті самі репресії. Цього не буде, ви не зможете залякати ані опозицію, ані тим більше український народ. Ми обов’язково переможемо», – наголосив депутат.