Тетяна Чорновол: звільнення Бабікова – це вимога українського суспільства і учасників Революції гідності , Зеленський не має права її ігнорувати

Влада Зеленського проігнорувала вимогу учасників Революції Гідності про звільнення з посади першого заступника директора Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова. Він продовжує працювати на своїй посаді.

Про це заявила народний депутат восьмого скликання Тетяна Чорновол під час акції біля Державного бюро розслідувань.

«9-та година ранку вже минула, а Бабіков – не звільнений. Що це означає? Це означає одне – Зеленський зробив невірний вибір. Дуже невірний. Нагадаю, що раніше ми ставили тут Зеленському інші умови – звільнити  Богдана, звільнити Трубу. Цих конкретних осіб. В результаті йому таки довелося їх звільнити, але з падінням рейтингу, з падінням економіки, з руйнуванням армії, з руйнуванням інших інститутів держави. Тому якщо Зеленський не виконав нашу умову – це значить він зробив не вірний вибір. Йому все одно доведеться це зробити. Але, що при цьому втратить він, це – питання», – сказала вона.

Чорновол підкреслила, що вимога звільнити Бабікова – це вимога українців, а не її особисто і Зеленський не має права її ігнорувати.

«Він пішов не проти нас, це була не наш а вимога – це була вимога України. Зараз Зеленський йде проти України. І до чого це призведе важко сказати, але точно нічого хорошого не буде, тому що йти проти держави України – це йти дорогою зла», – наголосила вона.