Вікторія Сюмар: За вказівкою Зеленського ДБР перетворився на ключовий каральний орган проти опозиції

ДБР став ключовим каральним органом у протидії опозиції, у «зачистці» інформаційного та опозиційного поля в Україні. Про це наголосила народний депутат від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар під час акції проти політичних репресій під будівлею ДБР. 

«Ми бачили тут в ДБР одного Трубу, по плівкам побачили, які він працював, хто йому давав команди і які команди давав. А сьогодні, очевидно, те саме робить політична призначенка в.о. директора ДБР – Ірина Венедіктова.

Сьогодні в сесійній залі парламенту найбільше обговорюється те, що генеральним прокурором може бути призначена саме пані Венедіктова. Мабуть, за виконання якихось заслуг, чи за те, що виконує певні політичні замовлення? Хто ж залишиться в ДБР? А в Державному Бюро Розслідувань виконуючим обов’язки залишається Олександр Бабіков – адвокат Віктора Януковича. І це свідчить про повний проросійсько – олігархічний реванш, який сьогодні відбувається в Україні», – наголосила політик. 

На переконання Вікторії Сюмар, влаштовуючи шоу з викликами  Петра Порошенка в ДБР, влада намагається відволікти увагу суспільства від своїх помилок і прорахунків.        

«Це шоу влада робить, аби прикрити свої суцільні прорахунки як в економіці, так і в зовнішній політиці, так і в питанні війни і миру. Тому їм потрібно показувати, що тут в ДБР вони займаються  «справедливістю». Насправді це вже не працює, а працює інше – люди починають бачити різницю між владою і опозицією. Тому у влади і виникло бажання зачистити своїх політичних конкурентів і лідера опозиції Петра Порошенка», – підкреслила народний депутат.