Зеленський через ДБР створюватиме «видовища» з переслідування опозиції, щоб протягти кремлівський сценарій для України – Володимир Ар’єв

Кремль намагатиметься створити повномасштабний економічний, управлінський, судовий, правоохоронний хаос в Україні і відволікатиме увагу суспільства від цього плану, влаштовуючи переслідування опозиції. Про це заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв під час акції на підтримку п’ятого Президента України Петра Порошенка під Державним бюро розслідувань.

Депутат зауважив, що спілкувався з нашими західними колегами і партнерами, які весь цей час підтримували Україну, і вони надзвичайно сильно стурбовані всім тим, що відбувається.

Він додав, що ця стурбованість західних партнерів України позначатиметься на співпраці українського уряду із Міжнародним валютним фондом в часи кризи, яка насувається. За його словами, насувається дуже серйозна світова криза, посилена абсолютною некомпетентністю української влади.

«В часи, коли хтось хоче «хліба і видовищ», коли «хліба» не вдасться забезпечити будуть забезпечувати «видовища» – і це відомство, і Генеральна прокуратура України, яку зараз намагаються зробити абсолютно ручною і слухняною», – сказав представник «Європейської Солідарності».

«Для того, щоб ці видовища були абсолютно безкарними для них, вони зараз намагаються зачистити опозицію, майданівців, волонтерів, військових, роблячи і ліплячи проти них абсолютно безглузді, відверто ідіотські справи», – підкреслив депутат.

«За цим буде слідувати тільки одне, на превеликий жаль, сценарій, який написали зараз на Банковій, а насправді написаний в Кремлі», – підкреслив Володимир Ар’єв.

Він наголосив, що вони розуміють, що українці після Революції Гідності вже ніколи не погодяться на те, щоб їм одягнули нове ярмо на шию і будуть виходити і протестувати.

За словами депутата, саме тому, вони «хочуть створити повномасштабний економічний, управлінський, судовий, правоохоронний хаос в Україні».

Він додав, що заяви новообраного прем’єра Дениса Шмигаля та голови фракції «Слуга Народу» Давида Арахамії про воду в Крим «не спорадичне ляпання язиком».  «Це абсолютно системне просування цієї теми. І спроба зрозуміти, якою буде реакція в суспільстві», – прокоментував депутат.

Володимир Ар’єв підкреслив, що в цих умовах українське суспільство повинно об’єднатися. «У нас одна мета зараз – зберегти Україну… І дати відсіч реваншу… Без об’єднання, ми не отримаємо те, чого ми прагнули – європейську, правову державу», – сказав він.