«Європейська Солідарність» Харківщини повідомляє про тиск з боку правоохоронних органів на діяльність єдиного опозиційного кандидата на користь кандидата Юлії Світличної

«Європейська Солідарність» Харківської області повідомляє про тиск з боку правоохоронних органів на діяльність єдиного опозиційного кандидата на довиборах у 179 окрузі Вікторії Пташник.

Під час святкування Дня весни в Сахновщинському районі довірена особа депутата Харківської обласної ради Ю.О.Світличної Олег Володимирович Козир звернувся з погрозами, що від імені кандидата Вікторії Пташник жінкам дарували листівки (вартість близько 4,5 грн.), що, за його словами, є порушенням закону.

Натомість від кандидата Юлії Світличної було вручено кошик квітів вартістю близько 2000 грн. Після цього інциденту керівникові районного штабу єдиного опозиційного кандидата Вікторії Пташник зателефонував невідомий, який в розмові представився співробітником обласного управління СБУ на ім’я Ігор і знов погрожував.

«Європейська Солідарність» зазначає, що діє в рамках чинного законодавства, а питання щодо порушень, які відбуваються чи є припущення, що вони відбуваються, мають вирішуватися в рамках чинного законодавства шляхом оскарження дій суб’єктів виборчого процесу в ЦВК або суді.

«Європейська Солідарність» вважає неприпустимим тиск з боку правоохоронних органів на перебіг виборчого процесу і звертається до ЦВК та керівника СБУ в Харківській області. Закликаємо кандидатів в народні депутати по 179 виборчому округу не переходити на особисті образи і не виходити за межі законів та здорового глузду.