Михайло Забродський про подачу води в Крим: напуває загарбника той, хто не має сил або бажання до супротиву

Подача Україною води в Крим є неприпустимою і висловлювання прем’єр-міністра уряду Зеленського є капітулянтськими по відношенню до окупанта.

Про це заявив генерал-лейтенант, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський в коментарі журналістам після зустрічі з воїнами АТО на Харківщині.

«Стосовно подачі води в окупований Крим тут не може бути двох позицій. Ми всі чітко розуміємо, що напуває і годує загарбника лише тільки той, хто не має сил або бажання до супротиву. Стосовно першої резонансної заяви нового очільника уряду, який почав свою діяльність на цьому посту з неоднозначної заяви», – сказав народний депутат.

Він також наголосив, що імовірно ці висловлювання є черговою спробою влади проаналізувати позицію суспільства щодо капітулянтських дій.

«Особисто я вбачаю дві речі: непрофесіоналізм, тому що починати інформаційну діяльність с такої неоднозначної заяви щонайменше недалекоглядно, або навпаки це застосування прийому нової влади коли робиться інформаційний вкид, аналізується інформаційний відгук суспільства, після цього приймаються будь-які рішення. Я схиляюсь до другого варіанту поведінки і мотивації прем’єр-міністра», – зазначив представник «Європейської Солідарності».